na začátek
akce stalo se fotky pošta

Šestadvacítkové a TAKové akce

Mikuláš    Retrotábor v Keblanech
   15. - 23. 8. 2009

Na retrotábor se přihlašujte TEĎ A TADY!

Termín na konci srpna (15. - 23. 8. 2009) se nezadržitelně blíží. Už máme i sjednocující téma: "Dosud Neobjevené Ostrovy" (DNO).
Každý tým bude tvořit posádku jedné lodi z tříčlenné objevitelské flotily a tato flotila připluje každý den k neznámému ostrovu, kde si budeme hrát. Ostrovy by mohly být velmi roztodivné (např. Ostrov liliputů, Ostrov pohádek, Zamořený ostrov...), takže téma je to poměrně široké.

Pro ty, kteří netuší, která bije: Jedeme na klasický tábor do stanů s podsadami, každý den má na starosti jeden tým (rozcvičky, program, vaření, zásobování, všechno). Kromě celotáborové hry jsou velmi oblíbené "dovednosti" - kurzy čehokoli (z minula např.: balení cigaret, zadržování dechu, břišní tance, drátkování...). Retrotábor je tábor pro "dospělé".

Akce je otevřená, takže rádi uvidíme i lidi z dalších tras TAKu (23, 20...), ale klidně přiveďte i kamarády mimo TAK. Letos dokonce experimentálně zveme i "dětné" účastníky včetně příslušenství! Jedinou podmínkou je chuť hrát si a otevřená mysl. Pokud se vám nedostává dovolené a chcete se za námi podívat, doporučujeme dorazit na závěrečný víkend - v sobotu si budeme užívat a v neděli budeme bourat tábor, takže se bude každá ruka hodit!!!

Hlavním koordinátorem a informátorem jsem pro tuto chvíli já, takže s případnými dotazy za mnou.30. lesní hry    31. Lesní hry: Kosmické
   11. - 13. 9. 2009

V Hustonu v Lyndon B. Johnson Space Center. Vložné činí 377,- Kč pro člena TAKu a 390,- Kč pro nečlena TAKu. Lesních her se může zúčastnit každý, kdo dosáhne v čas jejich konání alespoň patnácti let, bude ochoten vynaložit trochu fyzické i duševní námahy, bude souhlasit s tím, že se Lesních her účastní na vlastní nebezpečí a že bude dbát pokynů pořadatelů. Pořádá trasa 13, přihlášky a bližší informace najdete na 13kových stránkách...51. stezka    51. Stezka: hrad Potštejn
   25. - 28. 9. 2009

Naše trasa povede podél Tiché Orlice a je se na co těšit.
Naše noclehy:

  • Pátek 25.9.: Čermná nad Orlicí - hospoda "U Krtka" + sál
  • Sobota 26.9.: Újezd u Chocně - hospoda + sál
  • Neděle 27.9.: Velká Skrovnice - hospoda + tělocvična
Přihlašujte se přes Valdu, bližší informace najdete na pozvánce...